Clubul Dacilor Hotel

Principalele facilități

  • Wi-Fi

  • Servicii 24 de ore din 24

  • Activități sportive

  • Spa și relaxare

  • Opțiuni de luat masa la fața locului

  • Facilități de ședințe

  • Fumatul interzis

  • Prietenos cu copii

  • Acces cu scaunul cu rotile

  • Mic dejun

  • Animale de companie

Clubul Dacilor Hotel Comandău oferă proximitatea de Cimitir, care se află la 2.4 km distanță. La restaurantul a la carte de la fața locului se servesc mâncăruri locale, iar hotelul din Comandău oferă un jacuzzi și o saună, alături de o locație convenabilă.

Centrul orașului Comandău se află la 25 de minute de mers pe jos de această stațiune elegantă. Covasna se află la 75 de km de Clubul Dacilor din Comandău, iar Crucea lui Titi Popescu se află la o distanță de 15 minute cu mașina.

Camerele de la această proprietate din Comandău au un dulap, împreună cu un parchet pentru confortul oaspeților. Camerele au podele din parchet. Camerele oferă, de asemenea, băi private cu o toaletă separată și un duș. Camerele acest hotel au vedere spre grădină.

Informații importante

Check-in: de la 14:00 până la 23:59
Check-out: de la 10:00 până la 12:00

Opțiuni de cameră la Clubul Dacilor Hotel Comandău

Camerele de la această proprietate din Comandău au un dulap, împreună cu un parchet pentru confortul oaspeților. Camerele au podele din parchet. Camerele oferă, de asemenea, băi private cu o toaletă separată și un duș. Camerele acest hotel au vedere spre grădină.

Check-in
Check-out
Oaspeți
2 guests

Adulți:

2

Copii:

0
Clubul Dacilor Hotel Comandău Exterior foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Cameră foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Cameră foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Paturi foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Cameră foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Cameră foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Facilități foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Exterior foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Exterior foto Clubul Dacilor Hotel Comandău Interior foto
Cameră King

Dimensiune: 27 m²

Tip de pat: 1 Single Bed or 1 Double Bed

Mai multe informații +

Locația Clubul Dacilor Hotel Comandău

Atracții
Restaurante excelente
Transport

Recenzii ale oaspeților despre Clubul Dacilor Hotel Comandău

Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

Nu există comentarii încă :(

Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

Scrieți o recenzie

Scrieți o recenzie

Când ați călătorit?

Punctul dumneavoastră de rating

Foarte rău
Excelent

Datele dumneavoastră

De unde ești?
Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

Revizuirea nu a fost trimisă.

Vă rugăm să încercați din nou.

Întrebări frecvente

  • Este disponibil un serviciu de transfer de la aeroport la Clubul Dacilor Hotel?
    Da, Clubul Dacilor Hotel oferă transfer de la aeroport. Este recomandat să sunați înainte pentru a valida detaliile.
  • Oferă Clubul Dacilor Hotel facilități accesibile persoanelor cu dizabilități?
    Clubul Dacilor Hotel este dedicat asigurării unui sejur confortabil pentru oaspeții cu nevoi speciale, oferind camere cu facilitati pentru persoane cu dizabilitati și acces pentru scaun cu rotile pentru confortul acestora.
Vă mulțumim pentru abonare
Monedă
  • USD Dollar american
  • EUR Euro
  • GBP Liră serlină
  • AUD Dolar australian
  • CAD Dolar canadian
  • BRL Real brazilian
  • CNY Yuan renminbi
  • CZK Coroană cehă
  • DKK Coroană daneză
  • HKD Dolar din Hong Kong
  • ILS Sheqel nou israelian
  • JPY Yen japonez
  • MYR Ringgit malaezian
  • NZD Dolar neozeelandez
  • NOK Coronă norvegiană
  • PLN Zlot polonez
  • RON Leu românesc
  • RUB Rublă rusă
  • SAR Rial saudit
  • SGD Dolar singaporez
  • ZAR Rand sud-african
  • KRW Won sud-coreean
  • SEK Coroană svedeză
  • CHF Franc elvețian
  • TRY Liră turcească
  • UAH Hryvnia ukrainian
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Baht tailandez
Selectați limba
Verificați cele mai bune tarife disponibile
Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
Check-in
Check-out
Oaspeți
2 guests

Adulți:

2

Copii:

0
Clubul Dacilor Hotel Comandău